  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H11-W26
  • Zoro # G513620587
/ea
Key Features
Width
26 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H11-W26
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26 in
Height
11 in
Mesh Size
26 in x 11 in
Frame Thickness
0.3125 in