  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H15-W26
  • Zoro # G613605842
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H15-W26
Width
26 in
Height
15 in
Mesh Size
26 in x 15 in
Frame Thickness
0.3125 in