  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H21-W26
  • Zoro # G713511555
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H21-W26
Width
26 in
Height
21 in
Mesh Size
26 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in