  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H34-W26
  • Zoro # G613569021
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
26 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H34-W26
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26 in
Height
34 in
Mesh Size
26 in x 34 in
Frame Thickness
0.3125 in