  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H52-W26
  • Zoro # G913511362
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H52-W26
Width
26 in
Height
52 in
Mesh Size
26 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in