  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H63-W26
  • Zoro # G413569634
/ea
Key Features
Width
26 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H63-W26
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26 in
Height
63 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26 in x 63 in