  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H65-W26
  • Zoro # G213586718
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H65-W26
Width
26 in
Height
65 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26 in x 65 in