  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H72-W26
  • Zoro # G913619655
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H72-W26
Width
26 in
Height
72 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26 in x 72 in