  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H75-W26
  • Zoro # G113583978
/ea
See details
Key Features
Width
26 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H75-W26
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26 in
Height
75 in
Mesh Size
26 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in