  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H76-W26
  • Zoro # G913567192
/ea
See details
Key Features
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H76-W26
Width
26 in
Height
76 in
Mesh Size
26 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in