  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H78-W26
  • Zoro # G313624570
/ea
See details
Key Features
Width
26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H78-W26
Width
26 in
Height
78 in
Mesh Size
26 in x 78 in
Frame Thickness
0.3125 in