  • Mfr # DH2-C01-MSBV-L00-H24-W26.875
  • Zoro # G413795408
Width
26.875 in
Height
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DH2-C01-MSBV-L00-H24-W26.875
Width
26.875 in
Height
24 in
Mesh Size
26.875 in x 24 in
Frame Thickness
0.3125 in