  • Mfr # DH7-A29-MSBV-L00-H24-W26.875
  • Zoro # G913794727
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
26.875 in
Height
24 in
Window Screen Type
Double hung
Mesh Type
BetterVue
Series
DH7
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DH7-A29-MSBV-L00-H24-W26.875
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26.875 in
Height
24 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26.875 in x 24 in