  • Mfr # SH2-A29-MSBV-L00-H24-W26.875
  • Zoro # G613794546
/ea
Key Features
Width
26.875 in
Height
24 in
Window Screen Type
Single hung
Mesh Type
BetterVue
Series
SH2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SH2-A29-MSBV-L00-H24-W26.875
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26.875 in
Height
24 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26.875 in x 24 in