  • Mfr # SL7-C01-MSAL-L00-H24-W26.875
  • Zoro # G913795564
/ea
Key Features
Width
26.875 in
Height
24 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL7
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL7-C01-MSAL-L00-H24-W26.875
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
26.875 in
Height
24 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
26.875 in x 24 in