  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H18-W27
  • Zoro # G713506841
Width
27 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H18-W27
Width
27 in
Height
18 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
27 in x 18 in