  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H21-W27
  • Zoro # G413591222
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H21-W27
Width
27 in
Height
21 in
Mesh Size
27 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in