  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H23-W27
  • Zoro # G413501658
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H23-W27
Width
27 in
Height
23 in
Mesh Size
27 in x 23 in
Frame Thickness
0.3125 in