  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H23-W27
  • Zoro # G113620079
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H23-W27
Width
27 in
Height
23 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
27 in x 23 in