  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H37-W27
  • Zoro # G813621567
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
27 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H37-W27
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
27 in
Height
37 in
Mesh Size
27 in x 37 in
Frame Thickness
0.3125 in