  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H39-W27
  • Zoro # G413610145
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H39-W27
Width
27 in
Height
39 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
27 in x 39 in