  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H41-W27
  • Zoro # G913575777
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H41-W27
Width
27 in
Height
41 in
Mesh Size
27 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in