  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H47-W27
  • Zoro # G613581382
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H47-W27
Width
27 in
Height
47 in
Mesh Size
27 in x 47 in
Frame Thickness
0.3125 in