  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H54-W27
  • Zoro # G113501743
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
27 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H54-W27
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
27 in
Height
54 in
Mesh Size
27 in x 54 in
Frame Thickness
0.3125 in