  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H59-W27
  • Zoro # G513747192
/ea
See details
Key Features
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H59-W27
Width
27 in
Height
59 in
Frame Thickness
1.25 in