  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H60-W27
  • Zoro # G413595633
/ea
See details
Key Features
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H60-W27
Width
27 in
Height
60 in
Mesh Size
27 in x 60 in
Frame Thickness
0.3125 in