  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H63-W27
  • Zoro # G613512768
/ea
See details
Key Features
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H63-W27
Width
27 in
Height
63 in
Mesh Size
27 in x 63 in
Frame Thickness
0.3125 in