  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H80-W27
  • Zoro # G513589075
Width
27 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H80-W27
Width
27 in
Height
80 in
Mesh Size
27 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in