  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H10-W28
  • Zoro # G713747374
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H10-W28
Width
28 in
Height
10 in
Frame Thickness
1.25 in