  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H19-W28
  • Zoro # G413576250
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H19-W28
Width
28 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28 in x 19 in