  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H21-W28
  • Zoro # G313617916
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H21-W28
Width
28 in
Height
21 in
Mesh Size
28 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in