  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H46-W28
  • Zoro # G813618543
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H46-W28
Width
28 in
Height
46 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28 in x 46 in