  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H47-W28
  • Zoro # G413592670
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H47-W28
Width
28 in
Height
47 in
Mesh Size
28 in x 47 in
Frame Thickness
0.3125 in