  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H58-W28
  • Zoro # G813611575
/ea
See details
Key Features
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H58-W28
Width
28 in
Height
58 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28 in x 58 in