  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H59-W28
  • Zoro # G313507750
/ea
See details
Key Features
Width
28 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H59-W28
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
28 in
Height
59 in
Mesh Size
28 in x 59 in
Frame Thickness
0.3125 in