  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H64-W28
  • Zoro # G213502107
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H64-W28
Width
28 in
Height
64 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28 in x 64 in