  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H66-W28
  • Zoro # G313579962
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H66-W28
Width
28 in
Height
66 in
Mesh Size
28 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in