  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H75-W28
  • Zoro # G313595580
/ea
Key Features
Width
28 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H75-W28
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
28 in
Height
75 in
Mesh Size
28 in x 75 in
Frame Thickness
0.3125 in