  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H76-W28
  • Zoro # G613584987
/ea
See details
Key Features
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H76-W28
Width
28 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28 in x 76 in