  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H76-W28
  • Zoro # G213608564
Width
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H76-W28
Width
28 in
Height
76 in
Mesh Size
28 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in