  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H80-W28
  • Zoro # G113509169
Width
28 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H80-W28
Width
28 in
Height
80 in
Mesh Size
28 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in