  • Mfr # FS1-C01-MSBV-L00-H26.25-W28.875
  • Zoro # G613794775
Width
28.875 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
FS1-C01-MSBV-L00-H26.25-W28.875
Width
28.875 in
Height
26.25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
28.875 in x 26.25 in