  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H10-W29
  • Zoro # G913592408
/ea
Key Features
Width
29 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Almond
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H10-W29
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
29 in
Height
10 in
Mesh Size
29 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in