  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H11-W29
  • Zoro # G713569167
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H11-W29
Width
29 in
Height
11 in
Mesh Size
29 in x 11 in
Frame Thickness
0.3125 in