  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H11-W29
  • Zoro # G513620686
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H11-W29
Width
29 in
Height
11 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 11 in