  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H17-W29
  • Zoro # G213625356
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H17-W29
Width
29 in
Height
17 in
Mesh Size
29 in x 17 in
Frame Thickness
0.3125 in