  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H20-W29
  • Zoro # G013737334
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H20-W29
Width
29 in
Height
20 in
Frame Thickness
1.25 in