  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H32-W29
  • Zoro # G613749010
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H32-W29
Width
29 in
Height
32 in
Frame Thickness
1.25 in