  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H36-W29
  • Zoro # G813606991
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H36-W29
Width
29 in
Height
36 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 36 in