  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H41-W29
  • Zoro # G913598561
Width
29 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H41-W29
Width
29 in
Height
41 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
29 in x 41 in